Kezman Zigiç’i istiyorKezman Zigiç’i istiyor

Yönetime, vatandaşı Zigiç’in alınmasını öneren Sırp yıldız, “Çift forvet oynarsak daha etkili oluruz” dedi. F.Bahçe transferde golcü arayışını sürdürürken, Kezman’dan yönetime destek geldi. Geçen sezon genelde tek forvet oynayan Sırp golcü, çift forvetle daha başarılı olacağını belirterek “Orta sahamız yeterince iyi. Carlos’un gelmesiyle geriden de ileriye iyi toplar çıkacaktır. Çift forvet oynarsak daha etkili oluruz” dedi.

BENİ RAHATLATIR

Yönetime vatandaşı Zigiç’i öneren Kezman, bu futbolcu olmasa da yanına alınacak herhangi bir isimle kendisinin de rahatlayacağını ve daha fazla gol atacağını ifade etti. Bu arada Kezman dünkü idmanda hırsı ile dikkat çekti. Sırp oyuncunun, kondisyon olarak hazır olduğu gözlendi.

Kaynak: Fanatik

Kezman Zigiç’i istiyor yazısına ait etiketler :
Kezman Zigiç’i istiyor yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Kezman Zigiç’i istiyor” için 2 Yorum

  1. Öztürk Miraç Saral dedi ki:

    Valla zigiç 2 metre boyunda insan azmanı gibi bir yaratık diyeyim. Fiziği muazzam. Umarım Fenerbahçe’mize gelir. O tip adamlar Türkiye liginde çok gol atar. Kezman’da eski Psv günlerine döneceğine inanıyorum.

  2. onurcan dedi ki:

    bencede gelirse ii olur ama fenerbahçe bu yeni sezonda şampiyon olamaz.çünkü galatasaraylı lincoln olduktan sonra fenerbahçenin şampiyon luk umutları SÖNECEKTİR… 😀

Kezman Zigiç’i istiyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.