Kelliğe sarımsaklı çözümKelliğe sarımsaklı çözüm

Kelliğe sarımsaklı çözüm

Mehmet Çınar adlı bir girişimci saç dökülmesini önleyen formül geliştirdi ve bunu şampuanda uyguladı.

Formülün en önemli bitkisinin sarımsak olması hayli dikkat çekerken, “Pordit” adı verilen Bitkisel Şampuan ilgililerden büyük rağbet görüyor.

İşte o formül ve o şampuan: Günümüzde özellikle erkeklerin önemli sorunlarından biri saç dökülmesi. Araştırma sonuçlarına göre, saç dökülmesi, 25 yaşına kadar erkeklerin %25′ini, 40 yaşına kadar %40′ını, 50 yaşına kadar % 50′sini etkiliyor.

Dökülen saçların yerine yenisini ektirmek köklerin tamamen kurumuş olması halinde mümkün olmayabilirken, bu gayretin maliyeti çok yüksek olabiliyor.

Bu noktada Mehmet Çınar adlı bir girişimci saç dökülmesini önleyen bir formül geliştirdi ve bunu son derece ekonomik bir şampuan haline getirdi. Formülün en önemli bitkisinin sarımsak olması hayli dikkat çekerken, “Pordit” adı verilen Bitkisel Şampuan ilgililerden büyük rağbet görüyor.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN

SARIMSAK, ISIRGAN OTU, PAPATYA, BUĞDAY, ÇİNKO…

Pordit Bitkisel Şampuan’da sarımsağın yanı sıra ısırgan otu bulunuyor. Bu şampuan ayrıca papatya, avakado, buğday, menekşe, çinko ve provitamin B5 içeriyor.

Pordit’in mucidi Mehmet Çınar “Saç dökülmesini engellemek ve yeniden saç çıkartmak için saç köklerini beslemek ve kılcal damarlardaki kan dolaşımını tetiklemek büyük ölçüde problemin çözülmesini sağlayacaktır. Saç kökleri olmayan bölgeden zaten saç çıkmaz. Saç diplerinde, saç derisinde siyah noktacıklar ve minik tüycükler varsa o bölgedeki kan dolaşımını düzenleyerek ve saçın ihtiyacı olan besinleri vererek sonuç alma olasılığınız oldukça yüksektir. Pordit bitkisel şampuan zengin içeriğiyle bu noktada size etkin ve pratik bir yardımcı olarak hizmet verecektir” diyor.

SAÇINIZDA BİRAZ BEKLETİN

Mehmet Çınar, saç dökülmesi sorunu olanlara ayrıca şu tavsiyelerde bulunuyor: “Pordit bitkisel şampuan ve Pordit bitkisel saç saçlosyonu saç yıkama rutininiz ne şekilde ise aynı sıklıkta kullanabilirsiniz. Pordit Bitkisel Şampuan’ı kullanırken başka saç ürünü kullanılmasını önermiyoruz. İlk köpürtmede normal yıkama yapıp kirlerden kurtulun. Pordit Bitkisel Şampuan’ın içindeki zengin besin içeriğinin saç ve saç derisince emilmesi için, ikinci köpürtmenizde şampuanı saçınızda 4-7 dakika bekletin. Bu sırada saç köklerine parmaklarınızın uçlarıyla önden arkaya doğru masaj yapın. Bu hareket kan dolaşımını düzenler. Parmaklarınızı daireler şeklinde hareket ettirmeyin. Saç kökleri kırılabilir. Sonrasında saçlarınızı bol suyla durulayın. En son hafif serin suyla durularsanız saçlarınız canlılık ve dirilik kazanır. Saç Bakım Pordit Bitkisel Saç losyonu ise dilerseniz yıkama sonrası da kullanabilirsiniz. Saçta kalmasında mahsur yoktur, etkiyi artırır.”

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN…

Haber7

Kelliğe sarımsaklı çözüm yazısına ait etiketler :
Kelliğe sarımsaklı çözüm yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Kelliğe sarımsaklı çözüm Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.