Karnındaki Bebeği 6 Bin Liraya SattıKarnındaki Bebeği 6 Bin Liraya Sattı

Türkiye’de hamile kalan ve kürtaj yaptırmak üzereyken, çocuk isteyen 53 yaşındaki Barbaros Akamaç ile 50 yaşındaki Aylin Akamaç çifti ile tanışarak bebeğini doğurup 6 bin TL’ye onlara verme konusunda anlaşan 21 yaşındaki Türkan Şimşek, KKTC’ye gelerek doğumunu gerçekleştirdi.

Akamaç çifti de, 28 Kasım’da Türkan Şimşek ile birlikte KKTC’ye geldi ve doğum birkaç gün önce gerçekleşti. Akamaç çifti, sahte belgelerle çocuğu Aylin Akamaç doğurmuş gibi hastane, belediye ve kaymakamlıktan belge aldıktan sonra bunu Türkiye’nin Lefkoşa Büyükelçiliği’nde onaylatmaya gidince yakalandı.

Bebeğini 6 bin TL’ye satan Türkan Şimşek, Lefkoşa Kaza Mahkemesi’nde hakim karşısına çıktı. Davayı gören hakim, Şimşek hakkında tutuklama kararı aldı. Bebek ise, Sosyal Hizmetler Dairesi korumasına alındı. Mahkemede KKTC’de hiçbir tanıdığı olmadığını söyleyen Türkan Şimşek, bebeğini istemeden satmak zorunda kaldığını söyledi.

Dünya Üzerindeki 10 Büyük DelikEn Güzel Cevabı Okuyucu Verdi

Karnındaki Bebeği 6 Bin Liraya Sattı yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Karnındaki Bebeği 6 Bin Liraya Sattı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.