Karın Ağrısı ile Hastaneye Gitti, Anne Oldu…Karın Ağrısı ile Hastaneye Gitti, Anne Oldu…

ABD ’de salı sabahı ilginç bir doğum gerçekleşti. Karın ağrısı şikayetiyle hastaneye giden 23 yaşındaki Katherine Kropas, hamile olduğunu öğrendi. Şaşkın anne, 1 saat sonra ise doğum yaptı.
Salı sabahı karnındaki ağrılarla uyanan Katherine Kropas için o günün diğer günlerden bir farkı yoktu. Ama o gün genç kadını büyük bir sürpriz bekliyordu. Başına gelen sürpriz 4.5 kilo ağırlığında, 58 santimetre uzunluğunda bir kız bebekti. Üstelik Kropas hamile olduğunun da farkında değildi.
23 yaşındaki kadın, Massaschutes eyaletinde bulunan South Shore Hastanesi’nin acil servisine kaldırıldı. Genç kadın gün boyunca çeşitli testlere girerken, 40 yaşındaki 2 yıllık erkek arkadaşı Dan Keefe de yanındaydı. Ve akşama doğru kan sayımının sonuçları kendisiyle paylaşıldı: Genç kadın 8 aylık hamileydi.
Kropas bu duruma şaşırdığını, ama “aslında bir şeylerin farklı olduğunu” bir süredir hissettiğini söyledi. USA Today’e konuşan Kropas, “Bileklerimin şiştiğini fark ediyordum ve bir miktar kan geliyordu. Ancak hamileliğimin son günlerini yaşadığımı kesinlikle fark edememiştim” dedi.
Tüm gün süren testlerin ve sürpriz teşhisin ardından hemşireler akşam saat 10.15 sıralarında onu tekrar kontrol etmeye geldi. Bu sefer de Kropas’ın vajinasının 9 santim genişlediğini, yani doğumunun başladığını fark ettiler. Bir saatten kısa bir süre sonra acilen bir sezaryen ameliyatına alınan Kropas, Ellen Olivia Keefe’yi dünyaya getirdi.

Karın Ağrısı ile Hastaneye Gitti, Anne Oldu… yazısına ait etiketler : , ,
Karın Ağrısı ile Hastaneye Gitti, Anne Oldu… yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Karın Ağrısı ile Hastaneye Gitti, Anne Oldu… Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.