Kardeşine Kızdı, Evini YaktıKardeşine Kızdı, Evini Yaktı

Yanan evin içinden itfaiye ekipleri tarafından kurtarılan Kemal T., kaldırıldığı hastanede tedavi altına alındı.

Edinilen bilgiye göre, Esenler Kemer Mahallesi’nde oturan ve alkol bağımlısı olduğu iddia edilen 36 yaşındaki Kemal T., saat 23.00 sıralarında kardeşiyle, evin önünde tartışmaya başladı. Tartışmanın ardından kardeşine kızan Kemal T. oturduğu daireye çıkıp, kapıyı kilitledikten sonra evi ateşe verdi.

Komşuların ihbarı üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangına müdahale etti. Merdiven aracılığıyla eve çıkan itfaiye ekipleri dumandan etkilenen ve vucudun çeşitli yerlerinde yanıklar oluşan Kemal T’yi dışarı çıkardı. Ambulansla Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Kemal T’nin hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

Kemal T’nin sürekli alkol aldığı için eşi tarafından terk edildiğini iddia eden komşuları, “Karısı, çocuklarını da aldı terk etti, gitti. 2 senedir yalnız” dedi. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

Beşiktaş Başbakan’ı Unutmadı”İstanbul’a Gelirim Ama Bir Şartla”

Kardeşine Kızdı, Evini Yaktı yazısına ait etiketler : , , ,
Kardeşine Kızdı, Evini Yaktı yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Kardeşine Kızdı, Evini Yaktı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.