Kanalizasyona Kalorifer Yakıtı KarıştıKanalizasyona Kalorifer Yakıtı Karıştı

Tunceli’de kanalizasyona kalorifer yakıtı karıştı. Caddeye taşan yakıtın tespit edilmesi için çalışma başlatıldı.

Tunceli’de gece saatlerinde kanalizasyona karışan kalorifer yakıtı, Merkez Moğoltay Mahallesinde Boysan Caddesinde tıkalı bulunan kanalizasyondan taşarak caddeye aktı.

Caddede kalorifer yakıtı (fuel oil) aktığını gören vatandaşlar, durumu Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne ve ilgili kurumlara bildirdi. Bunun üzerine, kalorifer yakıtının nereden ve ne şekilde kanalizasyona karıştığının tespit edilmesi için ilgili kurumlarca çalışma başlatıldı.

Tunceli Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ahmet Ayıkpehlivan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, “Kanalizasyon sistemine kalorifer yakıtı karıştığını ve bir cadde üzerinden sokağa taştığı bilgisini vatandaşlarımız bize bildirdi. Biz de hızlı bir şekilde teknik elemanlarımız olay yerine göndererek gerekli incelemeyi belediye ekipleri ile beraber yaparak tutanak tuttuk. Şu anda yakıtının nereden ve nasıl kanalizasyona karıştığını tespit etmek için çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

Ayıkpehlivan, yakıtın kaynağının tespitinin ardından gerekli işlemlerin yapılacağını kaydetti.

Kanalizasyona Kalorifer Yakıtı Karıştı yazısına ait etiketler : ,
Kanalizasyona Kalorifer Yakıtı Karıştı yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Kanalizasyona Kalorifer Yakıtı Karıştı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.