Kamyondan OteleKamyondan Otele

Kamyondan Otele

Fatsa’da tüp gaz işletmeciliği yapan Ahmet Ceceloğlu, bu zamanda kadar yaz aylarında dinlenmek için plaja çadır kurduğunu, çadırda çoğu zaman bazı sorunlar yaşadığını; sinek, akrep, yılan gibi zararlı hayvanların kendilerini rahatsız ettiğini, daha sağlıklı şartlarda dinlenebilmek için, 1981 model atıl durumda olan kamyonunu yürüyen ev yaptığını söyledi. Ceceloğlu, “1 yıldır bu kamyonla uğraşıyorum ama bittiğinde tüm yorgunluğumu unuttum. Kamyon otelde duşa kabin, televizyon, balkon, kısacası dinlenmek için her türlü argüman mevcut. Ailemle, dostlarımla ister yaylada ister deniz kenarında sorunsuz bir şekilde dinlenebileceğimiz bir eser ortaya çıktı” dedi.

Ahmet Ceceloğlu, kamyon otelinin rengini de bu sene Spor Toto Süper Lig’de mücadele edecek olan Orduspor’un rengi olan mor-beyaza boyaması da dikkat çekti. (Haber7)

Kamyondan Otele yazısına ait etiketler :
Kamyondan Otele yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Kamyondan Otele Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.