Kadınlarımız vajinusmus olduğunu bilmiyorKadınlarımız vajinusmus olduğunu bilmiyor

Kadınlarımız vajinusmus olduğunu bilmiyor

Türkiye’de özellikle cinselliğin ayıp diye bastırıldığı bölgelerimizde en büyük kadın rahatsızlığı vajinusmus.

Soru: Sayın Kiper vajinusmus nedir, nasıl bir rahatsızlıktır?

Dr. Kiper: Cinselliği dünyanın en büyük ayıbıymış gibi öğrenen çocuklar büyüyünce büyük sorunlar yaşıyor. Kadınların yaşadığı en ciddi sorun bu; yani “vajinusmus.” Yani hiçbir fiziksel engel olmamasına rağmen kadının cinsel ilişkiye girememesi. Aslında psikolojik birrahatsızlıktır. Biz bunu başarıyla tedavi ediyoruz.   Erkeklerimizde ise “erken boşalma” sık görülüyor. Aslında erken boşalma bir rahatsızlık değil, cinsel bir uyumsuzluktur.

Ben binlerce erkeği tedavi ettim, şimdi hepsinin çok mutlu cinsel hayatları var. Tedaviye gelirken tedirgin başlıyorlar ama sonra çok rahatlıyorlar. Türk insanı artık cinsellikten de cinsel rahatsızlıklardan da utanmıyor. Çünkü herkesin başına gelebilir.Hiçbir farkı yok. Bazı hastalarımız cinsel rahatsızlıkları farklı algılıyor. Oysa cinselliği yaşamak nasıl hayatın normal bir parçasıysa, hastalığı da tedavisi de normal bir şey. Ben yıllardır Türk insanına bu konuda yardımcı oluyorum.

Soru: Hipnoz tedavisi nedir?

Dr.Kiper:  Hipnoz tıbbın her alanında tedavi, tedaviye destek, tedavi öncesi ve sonrasında hastanın hazırlanması ve tedavinin devamlılığının sağlanması aşamalarında her hangi bir yan etki olmaksızın kullanılan bilimsel bir yöntemdir.  Özellikle cinsel tedavilerde hem erkeklerde hem de kadınlarda kullanıyoruz bu yöntemi.

Soru: Hipnoz tedavisi ile ilgili daha geniş bilgiyi nereden öğrenebilir merak edenler?

Dr.Kiper: Bunun bir derneği var. Hastalarımız internet sitesini ziyaret edebilirler.

www.hipnozenstitusu.com

Kadınlarımız vajinusmus olduğunu bilmiyor yazısına ait etiketler :
Kadınlarımız vajinusmus olduğunu bilmiyor yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Kadınlarımız vajinusmus olduğunu bilmiyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.