Kadına Şiddete Kezzap KarıştıKadına Şiddete Kezzap Karıştı

Balıkesir’in Bandırma İlçesi’nde Mürvet Ç. (42) adlı kadın, arkadaşlık teklifini geri çevirdiği 51 yaşındaki kişi tarafından sokak ortasında kezzaplı saldırıya uğradı. Mürvet Ç. bacağından ve kalçasından yaralanırken 3 çocuk babası saldırgan, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

‘YA BENİM OLACAKSIN, YA ÖLECEKSİN’

“Her sabah belirli saate işe gittiğim güzergah üzerinde beni yaklaşık bir yıldır takip eden bu şahısla bir gün önce karşılaştım. Bana kendisiyle birlikte olmazsam yüzüme kezzap atacağını ve yüzümün tanınmayacağını söyledi. Sonuçda ben evimi geçindirmeye çalışan bir insanım. Aynı saate servise biniyorum.

Bu sabah ben evden çıktığımda arabası ile onu evin yakınında gördüm. Beni takip etmeye başladı. Korna çaldı, ama ben bakmadım. O esnada yüzüme bir şey atmaya çalıştı. Ama ben refleksle arkamı dönünce kalçama geldi. Ben sıcak su attı sandım.

Hastanede kezzap atıldığını söylediler. Bu adam bir hafta önce karşıma silah, sonra döner bıçağı ile çıktı. Benden kendisinin dostu olmamı istiyordu. Benim 12 yaşında kızım var. Onun 12 yaşında torunu var. Bana ‘ya benim olacaksın, ya da öleceksin’ dedi. Bende her zaman ölümü tercih ettim. Onu tercih etmedim. Ömrümün sonuna kadar da etmem.”

Hastaneden 10 gün işgörmezlik raporu aldığını söyleyen Mürvet Ç., bu tür olaylarla karşılaşan kadınlara tavsiyede bulanarak, “Kadınlar korkmasın adalete sığınsınlar” dedi.

Bu arada, emniyetteki sorgusu tamamlanan Yüksel K., çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklandı.

– Bursa

Kadına Şiddete Kezzap KarıştıBursa’da Yangın Faciası: 4 Ölü

Kadına Şiddete Kezzap Karıştı yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Kadına Şiddete Kezzap Karıştı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.