Jetta Sahibi Olmak İsteyenler!Jetta Sahibi Olmak İsteyenler!

VW Binek Araç, kompakt sedan sınıfındaki başarılı temsilcisi Jetta’yı, Haziran ayı sonuna kadar, 33,950 YTL’ den başlayan çok özel kampanya fiyatlarıyla, tüketicilere sunuyor.

VW Binek Araç, yeni kampanyası ile Jetta sahibi olmayı kolaylaştırıyor. Peşin alımlarda sadece Jetta modeli için  % 8’e varan indirimin yanı sıra motor hacmine göre 1.170 YTL’ye varan takas indirimi  uygulaması ve çok uygun kredi koşullarıyla 60 aya kadar vade imkânını bir arada sunuyor.

Haziran ayı sonuna kadar geçerli olacak ve VW Jetta’nın yanı sıra Polo, Golf, Passat modellerini de kapsayan kampanyada araç fatura fiyatının yüzde 80’ine kadar % 1.58’lik faiz oranlarıyla 60 aya kadar uzanan vade seçenekleri sunuluyor.  

Motor hacmine göre 1.170 YTL ‘ye varan   takas indirimi uygulamasına ek olarak peşin alımlarda Jetta dışındaki diğer VW modelleri için ise %7’ye varan indirim avantajı da yine birlikte sunuluyor.

Jetta Sahibi Olmak İsteyenler! yazısına ait etiketler :
Jetta Sahibi Olmak İsteyenler! yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Jetta Sahibi Olmak İsteyenler! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.