Jane Seymour Türkiye’ye gelecekJane Seymour Türkiye’ye gelecek

Beyazperde’nin dünyaca ünlü yıldızı Jane Seymour Türkiye’de duymayan insanlara işitme cihazı takmak üzere ekim ayında Türkiye’ye gelme sözü verdi.

Starkey İşitme Vakfı’nın Amerika Minnesota’da yapılan dünya galasına katılan ve o galada Türkiye’yi temsil eden Filiz Akın, Özgün ve Starkey İşitme Vakfı Türkiye Genel Müdürü Emin Örnek ile biraraya gelen Seymour galada yapılan bağışlarla ekim ayında Türkiye’deki işitmeyen insanlara işitme cihazı takılacağını duyunca çok heyecanlandı.

Emin Örnek tarafından vakfın Türkiye’deki galasına da davet edilen ünlü yıldız “Ekim ayında Türkiye’ye gelip işitmeyen insanlarınıza cihazlarını birebir kulaklarına uygulamak istiyorum. Sonra da verilecek galada yer almaktan büyük mutluluk duyacağım” dedi.

Geçtiğimiz yıl yine Amerika’daki galada toplanan bağışlarla işitemeyen ve ailesinin sosyal güvencesi olmayan yaklaşık 1200 çocuğa işitme cihazı uygulayan Starkey İşitme Vakfı bu yıl da galadan toplanan 400 bin dolarla binden fazla işitemeyen vatandaşımıza cihaz armağan edecek.
16.07.2007
Kaynak: Maksimum.Com

Jane Seymour Türkiye’ye gelecek yazısına ait etiketler : , , , ,
Jane Seymour Türkiye’ye gelecek yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Jane Seymour Türkiye’ye gelecek Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.