İşte Nokia nın Yeni Bombası!İşte Nokia nın Yeni Bombası!

Nokia’nın Windows Phone’lu telefonu Lumia 800’ün satışa sunulmasıyla birlikte dikkatler Nokia’nın gelecekteki yeni jenerasyon telefonlarına çevrildi. Lumia 710, resmi olarak dün itibariyle Tayvan’da satışa çıkarken, cihazın ilerleyen haftalarda diğer pazarlara da girmesi bekleniyor.

Ancak Nokia’nın bir cihazı var ki, diğer iki Lumia modelinden bile bugüne dek çok konuşuldu. Lumia 900’le ilgili bugüne kadar herhangi bir bilgi internete sızmamıştı; ancak Geek Tech Blog’da Nokia’nın yeni bombasıyla ilgili çarpıcı bilgiler paylaşıldı. Buna göre 4.3 inç’lik AMOLED bir ekrana sahip olan cihaz, bu haliyle Lumia 800’den çok daha büyük bir yapıya sahip.

microUSB yuvası artık bir kapakla korunmazken, microSIM’le çalışan Lumia 900’ün 8 megapiksel dahili kamerası bulunuyor. 15 ila 32 GB’lık iki farklı modeli olacak olan Lumia 900’un ebatları ise 125.5mmx65.8mmx9mm.

Bilgi için: Nokia Danışma Hattı

Telefon: (212) 337 17 17

İşte Nokia nın Yeni Bombası! yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

İşte Nokia nın Yeni Bombası! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.