İşte Cübbeli’nin Aşk Trafiğiİşte Cübbeli’nin Aşk Trafiği

Hürriyet Gazetesi, “Diyanet’te Mele Dönemi” başlığı ile Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’ın, doğu ve güneydoğu illerinde vatandaşların din konusunda görüşlerine başvurduğu melelerin Yaygın deyişle mollaların, Diyanet kadrosuna alınacağını açıklamasını manşetine taşırken, Habertürk Gazetesi, “Vekiller Çıkarsa Tacizci De Çıkar” başlığı ile Adalet Bakanı Sadullah Ergin’in, tutuklu vekiller için teklif edilen yasayla, çocuk tacizcileri ile asker öldürenin de serbest kalacağını savunmasına manşetinden yer verdi.

Günün dikkat çeken manşetlerinden biri de “İşte Cübbeli’nin Aşk Trafiği!” başlığı ile Vatan Gazetesinden geldi.

Vatan Gazetesinin haberine göre;

Fuhuş amaçlı insan ticareti yapmak suçundan tutuklanan Cübbeli Ahmet Hoca için 5 ayda yurtdışından 7 kadın getirildiği ortaya çıktı.

İddiaya göre Ünlü, yurt dışından getirttiği kadınları evlere kapatıyor ve zaman zaman yanlarına uğrayarak cinsel birliktelik yaşıyordu. Polisin teknik takibine göre Ünlü, sağ kolu Barış Sezek’i sık sık yurt dışına gönderiyor ve buradaki aracılar vasıtasıyla çeşitli nedenlerle mağdur kadınları buluyordu. Aracılara para vererek kadınların Türkiye’ye getirtilmesi için ikna eden Ünlü, Fas, Kazakistan ve Rusya gibi ülkelerden gelen kadınları fuhuş amaçlı kullanıyordu.

“İstanbul’a Gelirim Ama Bir Şartla”Deniz Gezmiş’in Görülmemiş Fotoğrafları

İşte Cübbeli’nin Aşk Trafiği yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

İşte Cübbeli’nin Aşk Trafiği Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.