İşte Beşiktaş Duruşu Buİşte Beşiktaş Duruşu Bu

Kaptan İbrahim masaya oturdu, pazarlık bile yapmadan imzayı attı
İki yıllık sözleşme yineleyen Kaptan İbrahim Üzülmez’in, Beşiktaş Yönetimi ile yaptığı görüşmelerde parasal pazarlık yapmadığı ortaya çıktı.
Profesyonellik ve istikrar konusunda örnek bir oyuncu olan Üzülmez’e yönetim yıllık 1.5 milyon YTL ödeyecek. Kısa süren görüşmede bu paranın 500 bin YTL’si garanti olacak, diğer kalan dilimi ise maç başına bölünecek.
Futbolu Beşiktaş’ta bırakacağını belirten İbrahim, “Bugünkü noktaya Beşiktaş’ın sayesinde geldiğimi asla unutamam. Kaptanlık onuruna kadar yükselen bir insanın örnek olması gerekir. Beşiktaş’ta olmaktan hem onur, hem de gurur duyuyorum. Futbolu da burada noktalayacağım” diye konuştu.

‘Para her şey değil’

Kaptanlığın kolay olmadığını da hatırlatan Üzülmez, “Para her şey değildir. Hele hele o takımda kaptansanız, arkadaşlarınıza örnek olmak zorundasınız. Burada çok mutluyum ve iki yıl daha Beşiktaş’a hizmet etmekten gurur duyacağım. İbrahim Üzülmez bugünkü konumu taşıdığı formaya borçludur. Bunun onurunu yaşıyorum” dedi.

İşte Beşiktaş Duruşu Bu yazısına ait etiketler :
İşte Beşiktaş Duruşu Bu yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

İşte Beşiktaş Duruşu Bu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.