İstanbul’da “Evanescense” Fırtınasıİstanbul’da “Evanescense” Fırtınası

Amerikan alternatif rock dünyasının Grammy ödüllü topluluğu Evanescence, İstanbul’da hayranlarıyla buluştu. Türk hayranlarının çığlıkları arasında sahneye çıkan grubun kurucusu ünlü sanatçı Amy Lee, hayranlarına Türkçe olarak seslendi.Son dönem rock gruplarının başarılı isimlerinden Evanescence, Turkcell Kuruçeşme Arena’da Türk dinleyicilerinin karşısına çıktı. Son albümleri Open Door’un dünya turnesi kapsamında Türkiye’ye ilk kez gelen Evanescence’e, Türk rock grubu Gripin ön grupluk yaptı. Grammy ödüllü Evanescence konseri için, saatler önce konser alanına gelen gençler, sıcak havaya aldırış etmeden beklemeye başladı.

Gripin’den sonra sahneye çıkan grubun kurucusu, solisti, piyanist ve söz yazarı Amy Lee, büyük alkış ve tezahüratlarla karşılandı. Lee’yi ilk kez gören binlerce genç, dakikalarca çığlık attı. Türk hayranlarının çığlıkları karşısında şaşkına dönen Amy Lee, konserine “Sweet Sacrifice” isimli şarkısıyla başladı. Hayranlarına Türkçe olarak, “Merhaba İstanbul” diye bağıran Lee, “En sonunda buluştuk. Siz istediniz ve sonunda burada buluştuk. Hepiniz olağanüstü, harika insanlarsınız” dedi.

“The Open Door” albümünün hit şarkısı “Call Me When You’re Sober”ı da seslendiren grup, alkış yağmuruna tutuldu.

Yaklaşık 3 saat süren konser, Türkiye’ye ilk kez gelen Evanescence ve Amy Lee hayranlarını kendinden geçirdi.

İstanbul’da “Evanescense” Fırtınası yazısına ait etiketler :
İstanbul’da “Evanescense” Fırtınası yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“İstanbul’da “Evanescense” Fırtınası” için 2 Yorum

  1. serhatinside dedi ki:

    siteniz cok guzel olmus guzel bı paylasım

  2. Gamze dedi ki:

    Off off benim grup geldi ve ben gidemedim…ama olsun dream tvden izledim…amy çok tatlıydı 😀

İstanbul’da “Evanescense” Fırtınası Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.