İstanbul’da elektrik kesintisiİstanbul’da elektrik kesintisi

İstanbul’un bazı semtlerinde, 6-9 Ağustos tarihleri arasında 6-10’ar saat süreyle elektrik kesintileri uygulanacak.

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş’den (BEDAŞ) yapılan yazılı açıklamaya göre, bakım çalışmaları nedeniyle, Bakırköy’de 08.00-18.00 saatleri arasında 6 Ağustos Pazartesi günü İstanbul Caddesi, Gelik Restaurant, Renault, Tunç Petrol, Turkcell, Volvo, Şalvarlı Et ve civarı ile trafik sinyalizasyonunda, 7 Ağustos Salı Bağlarbaşı Yolu, Aksu Caddesi, Veliefendi Koşuyolu, Aksu Osmaniye Yolu ve civarı ile trafik sinyalizasyonunda, 8 Ağustos Çarşamba günü Fabrikalar Caddesi, Ümraniye, Seyfi B., Köyaltı ve Akın Sokakları ile Bağlarbaşı Yolu, Oğuzhan Sitesi, Büyükşehir Belediyesi Çamaşırhanesi ve civarı ile trafik sinyalizasyonunda elektrik kesintisi gerçekleştirilecek.

9 Ağustos Perşembe günü de Zeytinburnu’nda 08.00-18.00 saatleri arasında Çırpıcı Mahallesi, Tekzen Yapı Market, Büyükşehir Belediyesi Fidanlığı, Büyükşehir Belediyesi Hamidiye Kaynak Suları ve civarı ile trafik sinyalizasyonu ile aynı gün Bağcılar’da 08.00-14.00 saatleri arasında, 100. Yıl Mahallesinin tamamı, O. Reis Mahallesi ve Turgut Reis Mahallesinin bir kısmında kesinti uygulanacak.
03.08.2007

Kaynak : AA

İstanbul’da elektrik kesintisi yazısına ait etiketler : , , ,
İstanbul’da elektrik kesintisi yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

İstanbul’da elektrik kesintisi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.