İstanbul’a Yılın İlk Karıİstanbul’a Yılın İlk Karı

yılın ilk karı yağdı

yılın ilk karı yağdı

İstanbul’ yılın ilk karı düşüyor. Yetkililer uyarıyor. DİKKAT!

İstanbul’da 9 Aralık saat 14.00’ten sonra yağış karla karışık yağmura dönüşecek, iş çıkışında ise başta Çamlıca, Ulus, Zekeriyaköy, Kemerburgaz, Hacıosman ve Pendik olmak üzere yağış kara dönüşecek. Cumartesi günü tüm kent beyaza bürünecek.

yılın ilk karı yağdı

Merhaba arkadaşlar dünya düzeninin bozulması ekvatorda ve kutuplardaki değişimler yüzünden 2010 yaz aylarında felaket bir sıcaklık ile tüm Türkiye sakinleri sıcaktan nefret eder oldu. Akşamların 1 gram rüzgar esmemesi sürekli nem olması insanları sıkıntıya sokuyor. Yazın sıcaklık yüzünden ramazan ayınında ağustos ayına denk gelmesi bir çok insanımızı kan ter içinde bıraktığı kesin. Bu gidişle Aralık veya Ocak gibi kar yağacak mı derseniz bana göre çok zor gibi görünüyor. Ama meteoroloji tahminlerini bilmediğimiz için şuanda bizde pek bir şey söylemiyoruz. Uzmanlar açıklama yaptıkları zaman sizlere gerekli bilgiyi vermiş olacağım

İstanbul’a Yılın İlk Karı yazısına ait etiketler : , ,
İstanbul’a Yılın İlk Karı yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

İstanbul’a Yılın İlk Karı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.