iPhone’a Nasıl Uygulama İndirilir?iPhone’a Nasıl Uygulama İndirilir?

İphone’ uygulama indirmek için app store butonuna tıklanır. Çıkan menünün alt satırında uygulama seçiminde yardımcı olabilecek çeşitli özellikler yer alır. Son günlerde çok beğenilen veya yeni app store’a giren uygulamalar için featured seçeneği kullanılır.İndirmek istenilen uygulama belli bir kategoriye ait ise categories’e tıklanır.Türkiye’de en çok indirilen uygulamalar için top 25 bölümünden yararlanılabilir. Burada ücretli uygulamalar top paid ücretsiz uygulamalar top free sütununda yer alır. Eğer uygulamayı önceden beğendiyseniz ve adını biliyorsanız search bölümüne girip ismini yazarak hemen indirebilirsiniz. İndirmek istediğiniz uygulamayı bulduktan sonra uygulamanın üstüne tıklanır ücretsiz uygulamalar için free ücretli uygulamalar için fiyatını gösteren yeşil kutuya tıklanır. Daha sonra install butonuna tıklayıp uygulama telefona indirilir. 

iPhone’a Nasıl Uygulama İndirilir? yazısına ait etiketler : , ,
iPhone’a Nasıl Uygulama İndirilir? yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

iPhone’a Nasıl Uygulama İndirilir? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.