İphone Eriyor, O Kazanıyor!İphone Eriyor, O Kazanıyor!

Avrupa’da halen devam eden Euro krizi nedeniyle Avrupalılar, Apple’ın popüler telefonu Iphone’u pahalıya bulmaya başlayınca alternatif telefon arayışına girdi. Bu da Iphone satışlarının Avrupa genelinde düşme eğilimine girdiği anlamına geliyor. Özellile Almanya, Fransa, İtalya ve İspanya’da son birkaç ay içinde Iphone satışlarında ciddi düşüşler yaşanıyor.

Elbette Iphone satışlarının düşmesi, Android cihazların satışlarının da artması anlamına geliyor. Iphone 4S, her ne kadar ABD ve İngiltere’de Iphone satışlarını artırdıysa da, Avrupa’da Iphone 4S pek de etkili olamadı.

Apple’ın bu noktada Iphone satışlarını artırabilmek için fiyat esnekliği politikasına yönelmesi mümkün. Özellikle bazı Avrupa ülkelerinde, Euro krizini de baz alan bir Apple’ın telefon satışlarına doping yapabileceği söylenebilir.

Ucuz İçki Perişan Ettiİnanılmaz Olay: Deniz Köpürdü!

İphone Eriyor, O Kazanıyor! yazısına ait etiketler : , , ,
İphone Eriyor, O Kazanıyor! yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

İphone Eriyor, O Kazanıyor! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.