İphone 6 sarj ömrü uzatmak için küçük detaylarİphone 6 sarj ömrü uzatmak için küçük detaylar

1

 

Yakın bir zamanda çıkan İphone 6 kullanıcılarının en büyük problemi piyasada ki en yeni telefon modeli olmasına karşın diğer iphone modelleri gibi iphone 6’nında sarjı tam olarak 1 gün sürüyor . Bir kaç ipucu ile sarj ömrünüzü sizde 2 güne çıkarmak isterseniz şu adımları uygulamanız yeterli.

1- Arka plan etkinlikleri

Öncelikle arka plan etkinliklerini kapatmak şarj olarak size büyük artı sağlacak ama bir bedeli var bildirim alamayacaksınız o yüzden bütün uygulamaların olmasa bile bazi uygulamaların arka plan etkinliklerini kapatın

2-Belirli uygulamaları ihtiyaçınız olmadıkça kullanmayın

Bazı uygulamalardakı etkinliğinizi azaltmak yine şarjiniz için çok artısı olacaktık. özellikle facebook pil ömrüne önemli ölçüde zarar verir.

3-Uyarılar

Önemsiz gibi görünsede telefonunuzun kilit erkanını açıp kapatmak önemli ölçüde sarjınızı tüketir ihtiyaçınız olmadığı sürece kilit erkanın boş yere açmayınız

4- konum

Bir çok uygulama gereksiz yere sizden konum bilgisi istemekte onları olumsuz olarak yanıtlayın

İşte bu adımları uygularsanız sizde artık telefonunuzu günlük sarj etmek zorunda kalmazsınız.

 

 

İphone 6 sarj ömrü uzatmak için küçük detaylar yazısına ait etiketler :
İphone 6 sarj ömrü uzatmak için küçük detaylar yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

İphone 6 sarj ömrü uzatmak için küçük detaylar Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.