Iphone 5 12 Eylül’de TanıtılıyorIphone 5 12 Eylül’de Tanıtılıyor

Gönderdiği davetiyelerle iphone 5’i 12 Eylül tarihinde duyuracağı resmi olarak kesinleşti. Sürekli 12 Eylül tarihi geçiyordu fakat davetiyelerle kesinleşmiş oldu.

Peki yeni modelde neler değişik?

LTE
Uzun Ömürlü Pil
Yeni Kamera
Büyük Ekran
Yeni İstasyon Bağlantısı

Bu başlıklar altında iphone 5 modelinde değişiklikler yapılması düşünülüyor.

LTE

Kullanıcıların daha hızlı internete girmesini sağlayacak bir teknolojidir. 4G/LTE henüz ülkemizde kullanılmasada ilerde kullanılmaya başlayacağı kesin bir teknolojidir. Fazla bir hız farkı vardır.

Büyük Ekran

Rakip modellerinin hepsi artık büyük ekran kullanıyor bu sebeple Apple iphone 5 modelinde ekran boyutunu büyüteceği düşünülüyor. Genişliğin aynı fakat uzunluğun artacağı söyleniyor.

Yeni istasyon bağlantısı

Mevcut iPhone’larda bulunan 30-pinlik istasyon girişi, yeni iPhone’da küçülecek gibi gözüküyor. Şu anda kullanmakta olduğumuz istasyon konnektörleri şık bir görünüme sahip olsalar da konnektörler, 3. nesil iPod’lardan yani 2003’ten bu yana değişmemişti.

Kamera

Her modellede kamerasının daha iyi bir hal aldığını bilgiğimiz için iphone 5 modelinde de bir kamera iyileştirmesi bekliyoruz. Özellikle ön kamerası Apple’ın ileri ki projeleri için kesinlikle geliştirileceğini düşünüyoruz.

Uzun Ömürlü Pil

Çoğu iphone kullanıcının genel sorunu olan pil sorununa apple bir çözüm getirerek çoğumuzu sevindireceğini düşünüyoruz.

Iphone 5 12 Eylül’de Tanıtılıyor yazısına ait etiketler : , , , ,
Iphone 5 12 Eylül’de Tanıtılıyor yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Iphone 5 12 Eylül’de Tanıtılıyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.