İnternet Aldı Başını Gidiyor..İnternet Aldı Başını Gidiyor..

Yolda giderken 10 kişi çevirin. İnternet kullanıp kullanmadığını sorun. Kesin 10 kişiden 8 i kullanıyorum der. Yaşlı amca ve teyzelerim kullanmaya bilir. Genç kesime sormaya çalışın. Peki neden bu kadar fazla internet kullanılıyor? Niye herkes internet ve bilgisayar tutkunu oldu? Yararlımı zararlımı? İşte bu tartışılır.

İnternet kullanılması bilinirse yararlı ve faydalı bir depo. Kullanılmasını bilinirse derken, klavyeyi kullanma, mouseyi kullanma anlamında demek istemedim.

Dikkat ediyorum, internet cafe gibi ortamlarda oyun çok yaygın. Her girilen internet cafede kesinlikle oyun oynanılıyordur. Herkes kendi derdinde, bazı kişiler chat yaparken bazılarıda arkadaşlarıyla MSN YAHOO üzerinden görüşüyor. Bu gidişle kesin herşey internet üzerinden yapılacak. Bankaya bile gerek kalmadan 2 tuşa basarak kredi çekebiliyorsunuz. Ne kadar büyük bir eglişme değilmi?

Son olarak söylemek istediğim şey, internete ve bilgisayara bağımlı kalmamanız. İnanın kendisine çekiyor sizi. Aklınız orda kalıyor. Onun için kesinlikle 3. 4. plana atın bilgisayar ve interneti. Bu kullanmayın demem anlamına gelmiyor. Tabi kullanılacak. Ama sözüm bilgisayar bağımlısı arkadaşlara.

İyi günler.
Sergen

İnternet Aldı Başını Gidiyor.. yazısına ait etiketler : , , , , , , , ,
İnternet Aldı Başını Gidiyor.. yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

İnternet Aldı Başını Gidiyor.. Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.