İnönü’de G.Saray tezahüratına tepkiİnönü’de G.Saray tezahüratına tepki

İnönü'de G.Saray tezahüratına tepki

Beşiktaş, Rusya’nın Alania takımıyla oynadığı UEFA Avrupa Ligi play off turu ilk maçıyla tam 93 gün aradan sonra Fiyapı İnönü Stadı’nda resmi bir karşılaşmaya çıktı. Fiyapı İnönü Stadı’nda son olarak 16 Mayıs’ta Spor Toto Süper Lig’de Eskişehirspor karşısına çıkan ve sahadan 3-1 galip ayrılan siyah-beyazlılar, şike iddialarına yönelik soruşturma nedeniyle liglerin ertelenmesi üzerine uzun süre taraftarlarından ayrı kaldı.

Siyah-beyazlı takımla taraftarları arasındaki özlem 93 gün aradan sonra UEFA Avrupa Ligi maçında son buldu.

-TARAFTARLAR YALNIZ BIRAKMADI-

Beşiktaş taraftarları, uzun süredir hasret kaldıkları takımlarını Alania maçında yalnız bırakmadı. Siyah-beyazlı taraftarlar, Fiyapı İnönü Stadı’nın tribünlerini doldurarak takımlarını destekledi. Bu arada Rus taraftarlar da kendilerine ayrılan eski açık tribündeki bölümden takımlarını destekledi.

Sarı-kırmızılı Rus ekibinin taraftarları bir ara Galatasaray’ın ”Re re re, ra ra ra” şeklindeki tezahüratını söyleyince siyah-beyazlı taraftarların tepkisini çektiler.

İnönü’de G.Saray tezahüratına tepki yazısına ait etiketler :
İnönü’de G.Saray tezahüratına tepki yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

İnönü’de G.Saray tezahüratına tepki Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.