Ihlamurlar AltındaIhlamurlar Altında

arkadaşlar belkide aranızda bu diziyi hiç izlemeyenler vardır. Ama ben siz izlemeseniz bile dizide neler olacağını bilmenizi sağlayacağım…

Dizinin son bölümlerine yaklaştık bu hafta 78. bölümü yayınlanacak tam kesin olmamakla birlikte 80. bölümde biteceği söyleniyor. Bu haftaki bölümde olacaklar ise;

Yılmaz ve Filiz, mutluluğu yakaladıkları ve tam bir aile oldukları sırada, Cem yeniden çıkar karşılarına. Yılmaz’ın, bundan önceki bütün hamlelerini boşa çıkarmasını içini sindiremeyen Cem, onları cezalandırmak için bebeği almaya kararlıdır.

Yılmaz, üzülmesini istemediği için Cem’in niyetinin bebeği kaçırmak olduğunu gizler Filiz’den. Filiz bu gerçeği öğrendiğinde şoke olur. Korku ve dehşet içindedir.
Cem bebeği onlardan almak için her yolu deneyecektir.
Feride işi bırakmak istediğinde, menajerinin tazminat tehdidi ile karşı karşıya kalır. Menajeri son bir işe çıkması karşılığında sözleşmeyi yırtıp atacak, Feride’yi azat edecektir.

Feride’yi takip eden Ömer, onu içine sinderemeyeceği bir ortamda görür. Ömer, kendisini Feride’yle ilgili daha da kötü bir haberin beklediğinden habersizdir. 
 Bu bölümün fragman linki ise;

http://www.youtube.com/watch?v=yzLZXXBxJgU

Dizimiz cuma günleri saat 22:00’da Kanal D’de yayınlanıyor…

Ceren..

Ihlamurlar Altında yazısına ait etiketler :
Ihlamurlar Altında yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Ihlamurlar Altında” için 2 Yorum

  1. Gamze dedi ki:

    Ceren hastasıdır bu dizinin:)Biterse napacak acaba:)

  2. ceren dedi ki:

    oufff bende onu düşünüyodum gamse yaff biterse napcam ben:(

Ihlamurlar Altında Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.