İbrahim tatlises yoğun bakımdaİbrahim tatlises yoğun bakımda

tatlıses

 

ABD’de beyin ameliyat olan İbrahim Tatlıses’in sağlık durumunun iyi olduğu söylenmişti. Ancak oğlu ahmet çıkan haberler üzerine açıklamada bulundu “Babam yoğun bakımda : Dua edin”

Yaşanan gelişmeler üzerine Ahmet Tatlıses Sert bir mesaj geldi. İşte instagramda paylaştığı o mesaj

Tatlıses’in oğlu Ahmet Tatlıses ise son dönemde babasıyla ilgili yapılan açıklamalara tepki gösterdi. Tatlıses, Instagram’dan şu mesajı paylaştı:

Bunu yazıp yazmama hususunda çok düşündüm!!! Amma velakin ben o babanın oğluysam; sabrımın ve sükunetimin de bir sınırı var!!! Babam şu an yoğun bakımdayken, hâlen bir yaşam savaşı verirken ki bu bir beyin ameliyatıdır ve giderken de ameliyata girmeden önce de benden ve herkesden helallik alma ihtiyacını hissedecek kadar ciddidir… Çıkıp gülücüklü ‘çok şükür başarılı geçtiler’e…
Kendi adının yarınki olası İbrahim Tatlıses haberlerinde kaynak gösterilme ihtimalini gözetici basın açıklama demeçlerine…
Ve ben patronlarıysam benden mütabakatsız ucuz sosyal medya haberlerine… Rest çekerim!!! Babam yoğun bakımdadır!!!
Ve 3 Yıldır yakınlarımın bildiği gibi bir rahatsızlık yaşayan ben Ahmet herkesin yerini bilirim!
Herkes de yordamını bilecek!!! Ömrümü ona can yeleği eden ben yanında değilim buna doktorum müsade etmedi… Ama babam dualarımda ve kalbimdedir! Mevzuu bahis kişilere İbrahim Tatlıses ismi üzerinden primi, reklamı bırakmalarını söylüyorum!
Babam sevenlerinin kalbindedir! Ve bu onu en mutlu eden yerdir! Bu böyleydi böyle de kalacak.
Saçma sapan ve yapmacık sevinç nâraları atanlar; dua kapılarını kapatırken yanlış yaptıklarının farkında değiller..! Elif Ada ve daha 5 yaşında ellerini rabbine açıp ‘dede’ diyen oğlum kadar pak olsun önce kalpleriniz, sonra babamın adını anabilirsiniz!
Biz neler yaşıyoruz! Birileri neyin peşinde… 4 yıldır yıkılmadık eğilmedik…! Ama incindik mi…? Hem de çok! Öldürmeyen kurşun güç verir direnç verir! Hiç kimse ve hiçbir şey babamdan değerli değildir…! Dualarınızı eksik etmeyiniz
İbrahim tatlises yoğun bakımda yazısına ait etiketler : , ,
İbrahim tatlises yoğun bakımda yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

İbrahim tatlises yoğun bakımda Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.