Hopa Meslek Yüksekokulu’nda Hamsi Şöleni DuzenlendiHopa Meslek Yüksekokulu’nda Hamsi Şöleni Duzenlendi

Artvin Üniversitesi Hopa Meslek Yüksekokulu’nda düzenlenen hamsi şöleni, okul bahçesinde öğrenci, öğretim görevlisi ve dernek yöneticilerinin katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Hopa Meslek Yüksekokulu Müdürü Nusret Yazıcı, öğrencilerin, dönem arası motivasyonlarını yükseltmek ve vatandaşlarla kaynaşmalarını sağlamak amacıyla böyle bir etkinlik düzenlediklerini belirtti. Yazıcı, “Artvin Üniversitesi öğretim üyelerinin de katıldığı hamsi şöleninin güzel bir etkinlik olduğunu düşünüyoruz.” dedi.

Üniversitenin Hopa Yerleşkesi’nde düzenlenen şenliğe Artvin Valisi Necmettin Kalkan, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Alper Sır, Artvin Çoruh Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Duman, Türkiye’nin Batum Başkonsolosu Engin Arıkan, İl Emniyet Müdürü Hüsrev Salmaner, Hopa Kaymakamı Abdullah Akdaş, Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Engin Koyuncu, siyasi parti temsilcileri, daire amirleri ve vatandaşlar, akademisyenler, öğrenciler ve diğer davetliler katıldı.

2011’in En Bahtsız Ünlüleri

Hopa Meslek Yüksekokulu’nda Hamsi Şöleni Duzenlendi yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Hopa Meslek Yüksekokulu’nda Hamsi Şöleni Duzenlendi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.