Hava sıcaklığı etkisini sürdürüyorHava sıcaklığı etkisini sürdürüyor

Orta ve Doğu Akdeniz’in iç kesimleri ile Artvin, Kars, Ardahan, Hakkari ve Van çevrelerinde kısa süreli ve yerel gökgürültülü sağanak yağışlı geçişleri bekleniyor.
Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü’nden alınan tahminlere göre, hava sıcaklığı, mevsim normalleri üzerinde seyretmeye devam edecek. Rüzgar, genellikle kuzey ve kuzeydoğu, Akdeniz’in kıyı kesimlerinde güney ve güneybatı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, yurdun kuzeybatı kesimlerinde kuvvetli olarak esecek. Bazı illerde beklenen hava durumuyla günün en yüksek sıcaklıkları ise şöyle:Ankara: Az bulutlu ve açık, öğleden sonra parçalı bulutlu 36
İstanbul: Az bulutlu ve açık, öğle saatlerinden itibaren parçalı bulutlu (Rüzgar; kuzey ve kuzeydoğu yönlerden kuvvetli olarak esecek) 32
İzmir: Az bulutlu ve açık (Rüzgar; il genelinde kuzey ve kuzeydoğu yönlerden kuvvetli olarak esecek) 35
Adana: Parçalı bulutlu, kuzey ilçeleri kısa süreli gökgürültülü sağanak yağışlı 37
Antalya: Az bulutlu ve açık 32
Samsun: Az bulutlu ve açık 30
Trabzon: Parçalı bulutlu 29
Erzurum: Parçalı bulutlu 29
Diyarbakır: Parçalı ve az bulutlu 41

Kaynak : İHA

Hava sıcaklığı etkisini sürdürüyor yazısına ait etiketler :
Hava sıcaklığı etkisini sürdürüyor yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Hava sıcaklığı etkisini sürdürüyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.