Hava Sıcaklığı 45 derece Olacak!!!Hava Sıcaklığı 45 derece Olacak!!!

Hava sıcaklıklarında cuma gününden itibaren 5-6 derece artış bekleniyor.


Haziran ayı normallerinin 2-4 derece üzerinde seyreden hava sıcaklıklarında cuma gününden itibaren 5-6 derece artış bekleniyor.

Meteorolojiden yapılan uyarıya göre Kuzey Afrika üzerinden gelmesi beklenen sıcak hava kütlesi, 22-24 Haziran 2007 tarihlerinde Marmara, Ege, Batı Akdeniz ve İç Anadolu, 24-26 Haziran 2007 Tarihlerinde güney ve iç kesimlerde etkili olacak.

Sıcak hava kütlesine bağlı olarak en yüksek sıcaklık değerlerinin ; Ege Bölgesi’nde (İzmir, Aydın, Manisa, Denizli) 40-43 derece, Marmara Bölgesi’nde (İstanbul, Balıkesir, Bursa, Kocaeli, Sakarya) 37-39 derece, Akdeniz Bölgesi’nde (Adana, Isparta, Burdur, Muğla Antalya ) 36-40 derece, İç Anadolu Bölgesinde (Ankara, Eskişehir, Konya, Kayseri, Kırıkkale ) 36-37 derece dolayında olması tahmin ediliyor.

www.haber3.com

Hava Sıcaklığı 45 derece Olacak!!! yazısına ait etiketler :
Hava Sıcaklığı 45 derece Olacak!!! yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Hava Sıcaklığı 45 derece Olacak!!!” için 1 Yorum

  1. admin dedi ki:

    Çok güzel paylaşım 😉

Hava Sıcaklığı 45 derece Olacak!!! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.