”Harry Potter-Zümrüdüanka Yoldaşlığı” filminin galası”Harry Potter-Zümrüdüanka Yoldaşlığı” filminin galası

J.K. Rowling’in çok satan çocuk kitabından uyarlanan ”Harry Potter” serisinin yeni filmi ”Zümrüdüanka Yoldaşlığı”nın Türkiye galası yapıldı.Levent’teki Kanyon Alışveriş Merkezi’ndeki galaya, filmin oyuncularından Harry Potter’ın ilk aşkı ”Cho Chang”ı oynayan Katie Leung ile yaramaz ikizler ”Fred” ve ”George Weasley”i canlandıran Oliver ve James Phelps de katıldı.
Galaya özel bir otomobille gelen oyuncular alışveriş merkezinin önüne yerleştirilen kırmızı halının üzerinden geçerek, oyuncuları görmeye gelen çok sayıda vatandaşa imza dağıttı.
Bu sırada basın mensuplarının sorularını yanıtlayan oyuncular, Türkiye’ye geldikleri için ve filme olan yoğun ilgi nedeniyle çok mutlu olduklarını söyledi.
Oyuncular, çok sayıda vatandaşın kendilerine sevgi gösterisinde bulunmasından şaşkınlık duyduklarını ifade etti.
Daha sonra gala gösteriminin gerçekleştirildiği alışveriş merkezindeki 5 sinema salonundan birine geçen oyuncular filmi diğer davetlilerle izledi.
08.08.2007
Kaynak : AA

”Harry Potter-Zümrüdüanka Yoldaşlığı” filminin galası yazısına ait etiketler : , , ,
”Harry Potter-Zümrüdüanka Yoldaşlığı” filminin galası yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

”Harry Potter-Zümrüdüanka Yoldaşlığı” filminin galası Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.