‘Harbe hazırlık’ konuşuldu!‘Harbe hazırlık’ konuşuldu!

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Genelkurmay Başkanlığı Karargahı’nda yapılan Yüksek Askeri Şura (YAŞ) toplantısı sona erdi.

Genelkurmay Başkanlığı Çakmak Salonu’nda sabah saatlerinde başlayan olağan toplantıya öğle verilen aranın ardından devam edildi.

Toplantıda, başta Türk Silahlı Kuvvetleri’nin personel, eğitim, disiplin konuları olmak üzere planlı faaliyetleriyle ilgili değerlendirmelerde bulunuldu.

Toplantının sona ermesinin ardından Başbakan Erdoğan, Genelkurmay Başkanlığı Karargahı’ndan ayrıldı.

Genelkurmay’dan açıklama
Genelkurmay Başkanlığından yapılan açıklamada, Yüksek Askeri Şura Olağan Toplantısı’nda, iç güvenlik harekatı ve hudut güvenliğine yönelik Türk Silahlı Kuvvetlerinin icra ettiği faaliyetlerin görüşüldüğü, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin harbe hazırlık durumunun incelenerek, bu kapsamda ortaya çıkan ihtiyaçlarla bu ihtiyaçları karşılamak için alınan tedbirlerin değerlendirildiği bildirildi.
 

‘Harbe hazırlık’ konuşuldu! yazısına ait etiketler : ,
‘Harbe hazırlık’ konuşuldu! yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

‘Harbe hazırlık’ konuşuldu! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.