Hapisten Çıktı, Çıplak Poz Vermeye GittiHapisten Çıktı, Çıplak Poz Vermeye Gitti

Alkollü iken araç kullanmak, uyuşturucu kullanmak, hırsızlık yapmak ve mahkeme kararlarına uymamak yüzünden Amerika’nın en sorunlu yıldızı haline gelen Lindsay Lohan, 1 milyon Dolar karşılığında soyunduğu Amerikan Playboy dergisinin kapak fotoğrafı, dergi yayınlanmadan internete sızdı.

ABD’de ocak ayında piyasaya çıkacak dergide, Lohan, fotoğrafta üzerinde sadece yüksek topuklu ayakkabılarıyla, Playboy’un ünlü tavşan logosu şeklinde bir sandalyeye ters oturmuş şekilde poz veriyor.

Koşullu tahliye kurallarını ihlal ettiği için 30 günlük hapis cezasına çarptırılan 25 yaşındaki Amerikalı Oyuncu Lindsay Lohan, geçtiğimiz haftalarda 4 saat kaldığı hapishaneden çıkar çıkmaz, çıplak pozlar vermek için Playboy dergisine gitmişti.

Yılın Ödüllü Seyahat Fotoğrafları

Hapisten Çıktı, Çıplak Poz Vermeye Gitti yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Hapisten Çıktı, Çıplak Poz Vermeye Gitti Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.