Güzel Ve Dahi Yapımcısından Tepki !Güzel Ve Dahi Yapımcısından Tepki !

“Güzel ve Dahi” programının yapımcısı Fatih Aksoy, programın yayından kaldırılmasını isteyen Kadın ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanı Nimet Çubukçu’ya sert tepki gösterdi: Aynaya bakıp bana kızmayın!

İSTANBUL – NTV yayınına katılan Fatih Aksoy, Show TV’de yayınlanan “Güzel ve Dahi” adlı programının, Devlet Bakanı Nimet Çubukçu’nun iddia ettiği gibi “Güzel ve aptal” klişesinde olmadığını savundu. Programın yayından kaldırılmasını isteyen Çubukçu’nun Kadın ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanlığı’nın “Her durumdan vazife çıkarma bakanlığı” olmadığını belirten Aksoy, “Bir programı sevmeyebilirsiniz, ancak RTÜK’e başvurarak kaldırılmasını istemek ne demektir? Bakan Çubukçu gitsin, boşandı diye öldürülen kadınlarla, kendi bakanlığına bağlı yurtlarda dayak yiyen ve tecavüze uğrayan çocuklarla ilgilensin. ÖSS’de sıfır alan 47 bin öğrenciye kızsın. Aynaya bakıp bana kızmayın” dedi.

Aksoy, “Yarışmaya katılanların seçimini nasıl yaptınız?” sorusuna ise şu yanıtı verdi:

ZEKİ OLMAKLA BİLGİLİ OLMAK AYRI ŞEYLERDİR
“Bu kız ve erkeklerin farklı ilgi alanları var. Rastgele seçmedik, ilan verip seçtik. Programa katılan kızlar zeki kızlar. Bir konuda uzman olup diğer konuları bilmemek çok kötü bir şey değil. Zeki olmakla bilgili olmak ayrı şeylerdir.”

Fatih Aksoy, programın 1-2 bölümü seyredildiğinde, konunun ne olduğunun daha iyi anlaşılacağını da sözlerine ekledi.

kaynak=NTV MSNBC

Güzel Ve Dahi Yapımcısından Tepki ! yazısına ait etiketler :
Güzel Ve Dahi Yapımcısından Tepki ! yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Güzel Ve Dahi Yapımcısından Tepki !” için 2 Yorum

  1. admin dedi ki:

    Bugün biraz izledim çok saçma birşey..

  2. Gamze dedi ki:

    Banada saçma geldi…

Güzel Ve Dahi Yapımcısından Tepki ! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.