Günlük Fal – Yengeç – 23.06.2007Günlük Fal – Yengeç – 23.06.2007

Bugün, tüm ilginizi kendinize ve ailenize yönelterek haftasonunu huzurlu ve güzellikler içinde geçirmeyi isteyeceksiniz. Hoşunuza giden hobilerinizle uğraşabilir ve yarım bıraktığınız sizi fazla yormayacak ufak tefek işlerinizle ilgilenebilir veya sizi eğlendirecek keyiflendirecek herşeyi kendi yuvanızda yaşamaktan hoşlanabilirsiniz. Evinizin sınırlarını kaleniz gibi görerek kendinizi oldukça güvende hissedebilirsiniz. Aile üyelerinizle biraraya gelebilir, eşinizle veya sevdiğiniz dostlarınızla evde bir etkinlik düzenleyebilir, harika birgün geçirebilirsiniz.

Tekrar bir hatırlatmada bulunmak isterim ki, merkürün burcunuzdaki geri hareketi hala devam etmekte olduğundan, her ne olursa olsun düşünmeden etmeden yaşamınızla ilgili olabilecek önemli kararları vermeyiniz. Henüz bunlar için erken olduğunu biliniz. Herhangi bir şey ilginizi çekse bile, iradenizi devrede tutunuz ve titizlikle her konuyu ayrıntılı bir şekilde ele alınız. Zaten kendinizi ifade gücünüzün yüksek olacağı ve çevrenizi kolayca etkileyeceğiniz bu enerjiyle duygusal olmak yerine mantıklı düşündüğünüz takdirde fırsatlar ayağınıza gelecektir. Günlük yorumlarda yükselen burcunuzu okumayı ihmal etmeyin.

Günlük Fal – Yengeç – 23.06.2007 yazısına ait etiketler :
Günlük Fal – Yengeç – 23.06.2007 yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Günlük Fal – Yengeç – 23.06.2007 Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.