Günlük Fal – Yay – 23.06.2007Günlük Fal – Yay – 23.06.2007

Bugün, dostlarınız ve ilişkiler açısından oldukça olumlu etkiler altındasınız. Sosyal kimliğinizin ön planda olacağı gün içinde, daha önceden düşündüğünüz faaliyetleri gerçekleştirebilir, liderlik gücünüzle oldukça ilgi toplayabilirsiniz. Sizi enerjik ve oldukça pozitif gösteren dış görüntünüz ve tavırlarınızdaki rahatlık sayesinde çevrenizdeki kişiler sizinle olmaktan oldukça hoşlanacaklardır. Her zamanki gibi bağımsız tavırlarınızla, yeri geldiğinde uyum sağlamak adına gösterdiğiniz nezaketle özellikle yeni tanışacağınız kişiler üstünde etkinliğiniz tartışılmaz olacaktır.

Bunun yanısıra, kısa bir süredir etkisini hissetmeye başladığınız Merkür geri hareketi nedeniyle, özellikle parasal konularda abartıya kaçmamayı, insanlara ne kadar güvenseniz de temkinli davranmayı elden bırakmayınız. Hesaplarınızı ve tüm finans konularını gözden geçirerek hareket etmeyi, kaynaklarınızın kullanımında dikkatli ve kontrollü olmayı, geleceği güvenli olmayan işlerde girişimde bulunmamayı unutmayınız. Günlük yorumlarda yükselen burcunuzu okumayı ihmal etmeyiniz.

Günlük Fal – Yay – 23.06.2007 yazısına ait etiketler : , , ,
Günlük Fal – Yay – 23.06.2007 yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Günlük Fal – Yay – 23.06.2007 Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.