Günlük Fal – Terazi – 23.06.2007Günlük Fal – Terazi – 23.06.2007

Bugün, sizin için imajınız, dış dünyaya kendinizi gösteriş biçiminiz ve eğilimleriniz açısından gayet olumlu enerjiler mevcut. Her zaman sosyal olmaktan yana bir kişi olduğunuz için, bu etkiler altında bilinçli kimliğinizi, duygusal olarak ta süsleyerek insanları çevrenize toplamanız gayet kolay olacaktır. Tavırlarınızdaki zerafet ve dış görüntünüzdeki çekicilik etrafınıza olan ilginiz ve yeni insanlarla tanışmaya gönüllü oluşunuz, bulunduğunuz her ortamda aranılan bir kişi olmanızı sağlayacaktır. Yine bugün Venüs gezegeninden aldığınız etki ile yeni kişilerle tanışabilir, arkadaşlıklar kurabilir ve kısa süreli maceralar yaşayabilirsiniz. Bu etki altında başlayan bir aşkın çok uzun süreli olması beklenemez. Sadece günü keyifli geçirmenize neden olabilir.

Günün diğer etkin enerjisi ise, Merkürün geri hareketiyle su üstüne çıkan toplumsal konumunuzla alakalı konulardadır. Hayatın güzelliklerini ve keyfini çıkarmak için ve bugünkü etkileri yaşamınızın her anında hissetmek için, öncelikle iş ve kariyeriniz anlamında mesleki olarak bir şeyler yapabilmeniz gerekmektedir. Bir takım projeler düşünmektesiniz ama net bir resim oluşmadığı için doğal olarak sıkılmaktasınız. Bazı anlarda sadece günlük olarak yaşamakla olayı geçiştirseniz de, artık adım atma vakti olduğunun farkındasınız. İşte tüm gün bir yandan eğlenirken, bir yandan bunları düşünebilir fakat çok fazla kafanıza takmadan keyfinize bakabilirsiniz. Günlük, yorumlarda yükselen burcunuzu okumayı ihmal etmeyiniz.

Günlük Fal – Terazi – 23.06.2007 yazısına ait etiketler : , , , , , , ,
Günlük Fal – Terazi – 23.06.2007 yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Günlük Fal – Terazi – 23.06.2007 Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.