Günlük Fal – Oğlak – 23.06.2007Günlük Fal – Oğlak – 23.06.2007

Bugün, ilişkinizi ilgilendiren konularda, uyum sağlamak yerine kendi fikirlerinizi söylemek taraflısı olabilirsiniz. Evet siz de huzur istemektesiniz ve siz de beraberliğinizi düzgün bir şekilde yaşamaktan yanasınız. Fakat geçmişte yaşananları unutmanız kolay değil. Bilinçli düşündüğünüzde haklı olduğunuzu biliyorsunuz. Oysa bunu ifade etmeye çalışırken kimi anlarda çok sessiz ve sevgi dolu iken, kimi anlarda agresif tavırlar içine giriyorsunuz. Karşınızdaki kişi ise bunu size karşı kullanarak güç ve kontrol etmeyi düşünebilir. Yani, sen böyle olduğun için ben böyle davranıyorum gibi.

Bugün bu durum, kimi anlarda stres yaratsa da, bir şekilde düzene girecektir. Otokontrolünüzü devreye sokarak en azından olayın büyümemesi adına mantıklı davranmaya çalışınız. Bu özveriyi göstermenizi gerektiren en önemli durum Merkürün geri hareketinin ilişki evinizdeki transitidir. Biraz daha sabırlı davranabilirseniz bu süreç bittiğinde hakkınız olanı almayı başaracaksınız. Günlük yorumlarda yükselen burcunuzu okumayı ihmal etmeyiniz.

Günlük Fal – Oğlak – 23.06.2007 yazısına ait etiketler : , , , , , ,
Günlük Fal – Oğlak – 23.06.2007 yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Günlük Fal – Oğlak – 23.06.2007 Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.