Günlük Fal – Kova – 23.06.2007Günlük Fal – Kova – 23.06.2007

Bugün, ilişkilerle alakalı konularda iki yönlü enerji altındasınız. Bunun için de öncelikle şunu düşünmelisiniz. Ben bir ilişkide nerelerde hata yapıyorum veya kendi bireysel kimliğimin sonucu olan yanlışlarımla yüzleşebiliyor muyum. Karşımdaki insanla bütünleşme aşamasında neler yapmalıyım ve aslında nasıl bir beraberlik istiyorum. İlişkinin bir paylaşım olduğunu, sadece arkadaşlık olgusuyla kurulan bir beraberliğin tutkuyu zamanla yok edeceğini ve karşınızdaki kişinin de kendine göre bir doğal yapıya sahip olduğunu unutmadığınız sürece bugün ve her zaman sorun çıkmayacaktır. Siz sosyal ve arkadaş canlısı bir kişi olduğunuz için duygusal konularda pek kendinizi ortaya koymaktan yana değilsiniz. Sanki elinizden özgürlüğünüz alınacak gibi hissettiğiniz için, doğal olarak çabuk sıkılmaktasınız. Sorun işte tam da burada oluşuyor.

Bütün bunları gün içinde dengede tutabildiğiniz zaman, geçmişle ilgili konuları da daha farklı bir boyutla ele alabilir ve düzenlemeler yapabilirsiniz. Gün içindeki enerjileriniz gayet olumlu. Aşk konusunda oldukça güzel etkiler altındasınız ve dilediğiniz gibi keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Venüs gezegeninden aldığınız destekle kendinizi ilişkiler yoluyla ifade etmeniz kolaylaşacak ve özellikle kendini güçlü bir şekilde ifade edebilen kişilere yönelmeyi tercih edeceksiniz. Tabii yukardaki ön bilgileri göz ardı etmeden. Günlük yorumlarda yükselen burcunuzu okumayı ihmal etmeyiniz.

Günlük Fal – Kova – 23.06.2007 yazısına ait etiketler : , , , , , ,
Günlük Fal – Kova – 23.06.2007 yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Günlük Fal – Kova – 23.06.2007 Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.