Günlük Fal – Koç – 23.06.2007Günlük Fal – Koç – 23.06.2007

Bugün, ilişkinizle ilgili konularda her ne kadar istemeseniz de, uyum sağlamaya gönüllüymüş gibi davranabilirsiniz. Aslında bilinçli olarak düşündüğünüzde çoğu şey sizin fikirlerinize aykırı olduğu halde, sırf keyfiniz kaçmaması için böyle hareket etmenin daha akıllıca olduğuna karar vereceksiniz. Bu arada aşk konusunda bazı fırsatlar yakalamanız sonucu ciddi ilişkinizi riske atmak yerine, huzur içinde bir haftasonu geçirmek fikri daha makul gelebilir. Gün içinde ailenize karşı veya kendi iç dünyanızda kimi anlarda çatışmalar meydana gelecektir. Fikirlerinizi en yakınlarınızdan bile gizlemeyi düşünebilirsiniz. Bunun farkına varmamaları için, onların istediği tarzda konuşmaya dikkat edeceksiniz.

Günün diğer enerjisi de, yolculuklar, yüksek eğitim ve keşif konularında olacaktır. Hoşunuza gidecek etkinliklerde bulunmak adına son derece istekli ve hareketlisiniz. Yeni insanlarla tanışmak veya yeniliklerden yararlanmak için ve biraz da kendinizi keyiflendirmek adına maceraya dönük girişimlerde bulunabilirsiniz. Özellikle yabancı kişilerle biraraya gelmek ve onlarla aktivitede bulunmak size moral olacaktır. Ayrıca maddi olarak ta yarar sağlayacaktır. Günlük yorumlarda yükselen burcunuzu okumayı ihmal etmeyiniz.

Günlük Fal – Koç – 23.06.2007 yazısına ait etiketler : , , , , , ,
Günlük Fal – Koç – 23.06.2007 yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Günlük Fal – Koç – 23.06.2007 Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.