Günlük Fal – İkizler – 23.06.2007Günlük Fal – İkizler – 23.06.2007

Bugün, aşk hayatınızı yakından ilgilendiren bir gelişme gündeme gelebilir. İlişkisi olmayanlar için bu yolculuk veya başka bir etkinlik yoluyla yeni bir tanışma demektir. Gittiğiniz bir yerde veya bulunduğunuz bir etkinlikte oldukça hoş biriyle karşılaşabilirsiniz. Kendisini gerek fiziksel gerekse ruhsal olarak beğeneceğiniz bu kişiden etkilenebilirsiniz. Kendinizi ifade gücünüzün sayesinde karşınızdaki kişinin etkilenmemesi mümkün değildir. İçinizde bir sevinç ve çocuksu bir telaşla siz de heyecan içinde bu kişiyi daha yakından tanımayı isteyeceksiniz. İlişkisi olanlar için bu enerji, sevdikleri kişiyle kısa bir yolculuk veya eğlenceli birgün geçirmek anlamında olacaktır.

Ayrıca bugünün diğer bir etkin enerjisi de, parasal konularda karşınıza çıkacak fırsatlardır. Eğer mesleğiniz eğlence hayatıyla ilgili ise bugün oldukça bereketli bir gece geçirebilirsiniz. Eğer şans oyunlarına meraklı iseniz küçük bir ikramiye kazanmak olasılığınız vardır. İletişime dayalı bir mesleğiniz varsa, dikkatleri üzerinize toplayacak sözel gücünüz sayesinde para kazanabilirsiniz. Bütün bu olumlu enerjiler altında yine de Merkürün geri harekette olduğunu unutmamalı ve dikkatli hareket etmeyi, kazandıklarınızı savurmamayı unutmayınız. Günlük yorumlarda yükselen burcunuzu okumayı ihmal etmeyin.

Günlük Fal – İkizler – 23.06.2007 yazısına ait etiketler : , , , , , ,
Günlük Fal – İkizler – 23.06.2007 yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Günlük Fal – İkizler – 23.06.2007 Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.