Günlük Fal – Boğa – 23.06.2007Günlük Fal – Boğa – 23.06.2007

Bugün, haftanın tüm yorgunluğunu üzerinizde hissetmeniz mümkündür. Cumartesi olması dolayısıyla elinizden geldiğince dinlemeye özen göstermelisiniz. Epey bir süredir aileniz, eviniz ve iç güvenliğiniz adına koşuşturmaca içindesiniz. Bu etkinlik uzun bir müddet daha devam edecek. Yuvanızı yakından ilgilendiren her türlü konu sizi oldukça meşgul etmekte. Kimileriniz bugün yeni bir ev arama telaşında olabilir veya evinizde yapacağınız bir değişimle ilgili aile bireylerinin fikrini alabilirsiniz. Bu durum maddi olarak sizi biraz zorlayacağa benziyor. Belki daha sonra çok rahat edeceksiniz fakat bugünlerde kendinizi fazla düşünmemeniz sonucu sağlığınızı riske atacak faaliyetlerde lütfen dikkatli olunuz.

Bugünün diğer bir enerjisi de, hassas olduğunuz bazı konularda yakın çevrenizde bulunan insanlar veya kardeşlerinizle sözel olarak gerginliğe düşebilmenizdir. Üstünde titizlikle düşündüğünüz şeylerin onlar tarafından hafife alınması veya sizin kadar önemli bulmamaları sizi üzebilir. Siz de huzurunuz kaçmaması ve biraz da ortamı bozmamak kimi anlarda susmaktasınız. İşte bugün bu sabrınız zorlanabilir, belki sert bir tepki vermezsiniz ama oldukça içerleyebilirsiniz. Kendinizi düşünün ve herkesin kendi payına yapması gerekenler konusunda her sorumluluğu lütfen üzerinize almamaya dikkat edin. Günlük yorumlarda yükselen burcunuzu okumayı ihmal etmeyin.

Günlük Fal – Boğa – 23.06.2007 yazısına ait etiketler : , , , , , ,
Günlük Fal – Boğa – 23.06.2007 yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Günlük Fal – Boğa – 23.06.2007 Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.