Günlük Fal – Başak – 23.06.2007Günlük Fal – Başak – 23.06.2007

Bugün, sosyal ilişkiler bakımından oldukça güzel enerjilere sahipsiniz. Dostlarınızla biraraya gelebilir ve aktivitelerde bulunabilirsiniz. Yalnız unutmamanız gereken bir tavsiyem merkürün arkadaşlık evinizde hala geri hareketinin devam ediyor oluşudur. Ne olursa olsun sırlarınızdan ve içinizdeki derinliklerden tam olarak güven duymadığınız kişilere bahsetmeyiniz. Hele bunlar ileriye dönük hedeflerinizle alakalı ise daha da özen göstermeye çalışmalısınız. Kendi adınıza düşünün, plan yapın ve uygulamak için beklemede kalmaya devam edin. Bugün atacağınız bir adımı düzeltmek bazen mümkün olmayabilir.

Bugünün diğer bir etkin enerjisi de, aşk konusunda daha farklı hisler duymanıza neden olabilir. Venüs gezegeninin yarattığı etki nedeniyle bir anda gizli bir aşka tutulabilirsiniz. Hem geçmişte yaşadıklarınız aklınızdadır hem de yeni bir şeyin kıpırtılarını hissedebilirsiniz. Yüreğinizdeki herşeyi paylaşmak bugün daha kolay olabilir. bu etki biraz daha sürecektir. Yine de temkinli olmayı elden bırakmayın. Ayrıca kapalı yerlerde yaşamak durumunda olan (hastane, bakımevi, hapishane) gibi yerlerdeki tanıdıklarınızı ziyaret edebilir hatırlarını sorabilirsiniz. Bundan çok hoşlanacaklardır. Günlük yorumlarda yükselen burcunuzu okumayı ihmal etmeyiniz.

Günlük Fal – Başak – 23.06.2007 yazısına ait etiketler : , , , , , ,
Günlük Fal – Başak – 23.06.2007 yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Günlük Fal – Başak – 23.06.2007 Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.