Günlük Fal – Balık – 23.06.2007Günlük Fal – Balık – 23.06.2007

Bugün, başkaları destekli her türlü işiniz ve ilişkinizle ilgili, yaşamsal enerjiniz ders verici nitelikte olabilir. Siz destek bulmayı beklerken, karşınızdaki kişi, hala eski konulardan konuşmakta ve bir türlü gerçeklerin farkına varmamaktadır. Bu belirsiz davranışları sizi gerilim altına alabilir. Yaşamınızı kurgulamak adına düşündüğünüzde her adım atışınızda geçmişin izlerine rastladığınızı düşünebilirsiniz. Bu enerjinin en büyük nedeni aşk ve yaşam evinizde yakın bir süre önce başlayan Merkür geri hareketidir. Bu hem hayatın eğlenceli tarafları konusunda sizi düşünmeye sevk etmekte, hem de artık ilişkiler konusunda daha farklı kararlar almanız için size baskı uygulamakta.

Fakat bu baskı sizin için bir yerde gayet iyi. Çünkü bazı şeyleri yeniden düzenlemek ve bundan sonrası için güvenli bir temel atabilmek adına size gerilim uyguluyor. Doğal olarak siz de bu konularda değişim ve dönüşüm yapmak için harekete geçmek gereği duyuyorsunuz. Artık kaçış yok gibi. Fakat acil kararlar vermeden kendinizle ve ilişkinizle yüzleşmeye devam edin. Yakında bitecek geri hareket sonrasında nasılsa tablo kendiliğinden net olarak ortaya çıkacaktır. Günlük yorumlarda yükselen burcunuzu okumayı ihmal etmeyiniz.

Günlük Fal – Balık – 23.06.2007 yazısına ait etiketler : , , , ,
Günlük Fal – Balık – 23.06.2007 yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Günlük Fal – Balık – 23.06.2007 Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.