Günlük Fal – Aslan – 23.06.2007Günlük Fal – Aslan – 23.06.2007

Bugün, kendi içinizde huzuru ve dengeyi yeniden sağlamak adına sevdiğiniz kişiyle biraraya gelerek güzel birgün geçirebilirsiniz. Duygularınızı düne nazaran sözel olarak ifade etmeniz daha kolay olabilir. fakat yine de temkinlisiniz ve kendinize ait herşeyi paylaşmaktan yana olmayacaksınız. Kafanızın içinde hala düşündüğünüz ve bir türlü tam olarak karar veremediğiniz konular var. Bugün için bunları bir kenara atarak kendinizi sakinleştirmeye ve mutlu etmeye çalışmalısınız. Belki de kısa bir seyahate çıkmak size iyi gelebilir. Kalabalık olmayan sakin bir kıyı kasabası veya huzuru hissedeceğiniz herhangi bir yer size oldukça iyi gelecektir.

Bugünün diğer bir enerjisi de, birebir ilişkiniz bakımından partnerinizin size karşı daha sevgi dolu davranışlar göstermesidir. Üzerinizde onun sevgisini hissetmek ve ilgisini görmek rahatlatıcı gelebilir. En azından haftanın tüm yorgunluğunu çıkarmanızda etkili olacağını bilmelisiniz. Parasal konularda bugün daha rahat hareket etmeyi düşünebilir, kendinizi mutlu edecek minik alışverişler yapabilirsiniz. Merkürün geri hareket sürecinin devam ediyor oluşunu size tekrar hatırlatarak, kafanızı çok fazla bir şeye takmadan, kendinize çok fazla yüklenmeden sakin ve sessiz planlarınızı gözden geçirmeniz faydalı olacaktır. Ayrıca sizi çekemeyen bazı kişilere karşı da dikkatli olunuz. Bu kişiler görünmeyen düşmanlarınız da olabilir. Günlük yorumlarda yükselen burcunuzu okumayı ihmal etmeyiniz.

Günlük Fal – Aslan – 23.06.2007 yazısına ait etiketler : , , , ,
Günlük Fal – Aslan – 23.06.2007 yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Günlük Fal – Aslan – 23.06.2007 Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.