Günlük Fal – Akrep – 23.06.2007Günlük Fal – Akrep – 23.06.2007

Bugün, birebir ilişkiler bakımında oldukça durgun birgün geçirebilirsiniz. Son anda çıkan terslikler nedeniyle programınız iptal olduğu gibi, siz bugünkü etkiler altında gözlerden uzak kendinizle başbaşa kalmayı tercih edebilirsiniz. Aranılmak hoşunuza gidebilir veya elinizde olmayan sebepler nedeniyle oluşan bu yalnızlık duygusu nedeniyle sıkılabilirsiniz. Ne durumda olursanız olun, aklınızda olan tek şey ilişkiniz ve birlikte olmak istediğiniz kişiyi görememenin getirdiği stres olabilir. Mantıklı düşünmek isterken, kendi içinizde kararsızlıklar yaşayabilir dengenizi bulmak isterken abartılı tepkiler verebilirsiniz.

Öncelikle bunun, günlük bir etki sonucu olduğunu bilin ve kendinizi dış dünyadan soyutlamak yerine, oyalayacak ve mutlu edecek uğraşılarda bulunun. Örneğin sınırı aşmamak kaydıyla alışverişe çıkmak gibi. Ayrıca neşelenmenizi, değişik insanlarla tanışarak sohbet etmenizi sağlayacak internet ortamında oyunlar oynayabilir, arkadaşlıklar kurabilir, bilginizi ve deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Günlük yorumlarda yükselen burcunuzu okumayı ihmal etmeyiniz.

Günlük Fal – Akrep – 23.06.2007 yazısına ait etiketler : , , , , , , , , , , ,
Günlük Fal – Akrep – 23.06.2007 yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Günlük Fal – Akrep – 23.06.2007 Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.