Güne Damgasını Vuran Manşet!Güne Damgasını Vuran Manşet!

Habertürk Gazetesi, “Büyük Yatırıma Büyük Teşvik” başlığı ile hükümetin, 6 sektörde 50 milyon liranın üzerinde yatırım yapanlara yüzde 90’a kadar varan oranda Kurumlar Vergisi indirimi yapacağını manşetine taşırken, Hürriyet Gazetesi, “Noel Baba Yakalar” başlığı ile Yılbaşı kutlamaları nedeniyle İstanbul’da yoğun güvenlik önlemi alan Noel Baba kıyafetli polis ekiplerinin, taciz olayı yaşanmaması için sabaha kadar nöbet tutmasına manşetinden yer verdi.

Günün dikkat çeken manşetlerinden biri de “Sinsi Kocanın Töre Oyunu” başlığı ile Sabah Gazetesinden geldi.

Sabah Gazetesinin haberine göre;

Kadına şiddet ve töre cinayeti vakalarında sınır tanımayan Türkiye’de örneğine hiç rastlanmayan bir töre olayı yaşandı. Ali Say, altı çocuğunu da bırakarak evi terk eden imam nikâhlı karısı A. A.’yı tüm aramalarına rağmen kendi imkânlarıyla bulamayınca polise, karısını uyuşturucu kaçakçılarının kaçırdığı ihbarında bulundu.

Polis, kadının uyarısı üzerine ihbarın yalan olduğunu ve Say’ın, devletin istihbarat imkânlarını kullanarak karısını bulup onu akrabalarına öldürtmek istediğini anladı.

İşte bugünün tüm gazete manşetleri:

40 Milyon Lira Dörde BölündüTürkiye’den 2012 Manzaraları

Güne Damgasını Vuran Manşet! yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Güne Damgasını Vuran Manşet! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.