Gözlerindeki IsikGözlerindeki Isik

Bu gece sehrin ısıkları yanıyor. Gözlerim nemli sokaklarda yürürken… Buruk hasretin icimi yakıyor hasretine dayanmak ne zor… seni unutmak imkansız. Hayattaki tek tutndugum dal elimden alinmis canımdan bir parca zorla koparılmıs gibi..

Oysa ben gözlerinin icinde olmak icin icindeki beni hissetmnek görmek icin tanrıya her an dua ederdim ki sırf sen göz kırpma beni gözlerinden mahrum etmesin diye…Her göz kırpmanda yok olurdum. icindeki sevdama hasret yasar dururdum. Seni bir an olsun kaybetmeden yasamak ve senin icindeki beni yasatmak o kadar zor ki anlayamazsın…

Sen sıcak bir gulucuk atacaksın diye ben sokak köselerinde beklerdim, kmleri teperek geldim sırf bir kez gül yüzün icin… Yoluna canımı ugruna kanımı döktüm ama nafile… Her gece hayalini koynuma aldım. Sana ninniler okudum; gözyaslarimi yüregime savurdum. Sensiz bir gün daha gecti; bu izdirabın bir günü daha gecti diye kendimi avutmaya basladım artık. Sen yoktun artık hayalinde gelmez oldu..

Yüregim kan kusuyordu. Gözüm hiçbirseyi görmüyor, sana kavusmanın verdigi haz yüregimi ısıtıyor ancak beynimi bulandırıyor mantıklı davranmamı engelliyordu.. Sadece ve sadece seni istiyordum, alacaktım seni kafama koymustum. Sana kavusmak o kokunu birkez daha içime cekmek, gözlerinin icinde eriyip gitmek istiyordum.

Her ne yapıyorsam sana ulasamıyor ancak her seferinde her hareketimde seni kendimden daha da sogutuyr seni daha öcok kaybediyordum. Sürekli bir aksilikle kaybediyordum seni. Artık beynimde sen yoktun gönlümde vardın ama sadece buruk bir acı. Seni sonsuza kadar kaybettigime inanıyordum. Ve beynimde bunu onaylıyordu.

Neden geldi bunlar basima seni neden bulamadım ; neden sürekli kaybettim. O saçlarını kokusunu sonkez neden tadamadım. Artık hayat anlamasızdı sen yoktun gözlerin yoktu, nefesin, ellerin, kokun yoktu. Artık kimsemde kalmamisti ne yapacagımı bilmeden avare avare dolasıyordum.

Seni aramayı bıraktım artık silmeye calısıyorum seni bittin bende ama sunu unutma bende bittim yoktum artık. Yüregimde acılan yara kabuk bagladı. Aartık canım hiçbirsey istemiyor.Yasamak anlamsız geliyor bana. Gökyüzü bile artı tad vermiyor sen düsün artık gerisini. Hayal kuramıyorum.. Yarınlardan umutsuz gelecekten bircare olmusum..

Seni unutmak mı? Yapamıyorum ki bunu. Ama sensizlige alıstım be gülüm sensizde yasayabiliyorum artık. Ellerim baska ellerde gözlerim baska gözlerde en azından mutluyum… Seviyor seiliyorum…

Seni unutmak kendini unutmak gibi birsey.Ben artık ben degilim. hayat artık acımasız degil. Artık kader bana oyun oynamıyor., oynayamıyor. Cünkü bven bir oyun oldum. Oyunlar icinde bir oyunum artık…

Sadece ve sadece mutluluk icin kosan gercek askı aramaktan yorulmus, her türlü ialcı dermanı almıs ama derdine deva bulamamıs bir askın mahkumuyum. Bir gün ben kazanacagım göreceksin bana geleceksin. İste o zaman gözlerinde ki beni görecegim bana verilecek en güzel hediyeyi vereceksin…

Gözlerindeki ısıgı!!!!

DeVRiM

Gözlerindeki Isik yazısına ait etiketler : , , , ,
Gözlerindeki Isik yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Gözlerindeki Isik” için 2 Yorum

  1. Murat dedi ki:

    bunu kiz arkadasima göndersem kizarmisin devrim :))))

  2. admin dedi ki:

    Paylaşım için sağol…

Gözlerindeki Isik Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.