Gmail Şifre Değiştirme (Resimli Anlatım)Gmail Şifre Değiştirme (Resimli Anlatım)

5-milyon-gmail-sifresi-internete-dustu_m
Bu yazımızda size Gmail şifresi nasıl değiştirilir resimli olarak anlatacağız. Gmail şifresi değiştirmek için ilk önce gmail.com adresine, kullanıcı adımızı ve mevcut şifremizi yazarak giriş yapıyoruz. Daha sonra resimde daire içine aldığım ve 1,2,3 şeklinde sıraladığım aşamalara sadece tıklamanız yeterli. İlk olarak ayarlar kısmına giriş yapacağız. Resimleri net görmek için üzerine tıklayabilirsiniz.

gmail şifre değiştirme

Hesaplar ve içe aktarma işlemi yazan yere tıkladığınızda aşağıdaki gibi bir menü gelecektir. Buradan şifreyi değiştir yazan yere tıklayacaksınız.

Ekran Adlıntısı

Şifreyi değiştir seçeneğine tıkladıktan sonra son aşamaya geleceksiniz. Daha sonra mevcut şifrenizi girip, altındaki iki kutucuğa da yeni şifrenizi girip şifreyi değiştir demeniz yeterli olacaktır.
Ekran Alıntdısı

Halen Gmail şifresi nasıl değiştirilir, gmail şifre değiştirme, gmail şifremi değiştiremiyorum diyorsanız çekinmeden bize aşağıdan yorum atarak sorabilirsiniz 🙂

Gmail Şifre Değiştirme (Resimli Anlatım) yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Gmail Şifre Değiştirme (Resimli Anlatım) Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.