Gizem in Ablası da KurtarılamadıGizem in Ablası da Kurtarılamadı

Bursa’nın Orhangazi ilçesindeki evlerinin banyosunda pazartesi akşam baygın halde bulunan ve Orhangazi Devlet Hastanesine kaldırılan Gizem Bera Yüksel’in (11) ölümünün ardından, tedavisi Bursa Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesinde sürdürülen abla İrem Silay Yüksel (12) de tüm müdahalelere rağmen bu akşam yaşamını yitirdi.

Tedavisi 3 gündür solunum cihazına bağlı olarak Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesinde sürdürülen İrem Silay Yüksel, akşam 17.00 sularında yaşama veda etti.

Acı haberi alan anne Ayla ve baba Salih Yüksel, Bursa’daki hastaneye gitmek üzere Orhangazi’den yola çıktı.

Pazartesi saat 22.00 sıralarında Arapzade Mahallesi’ndeki evlerinde aile fertleri tarafından banyoda baygın halde bulunan kardeşlerden İrem Silay Yüksel

(12), Orhangazi Devlet Hastanesindeki ilk müdahalenin ardından Bursa’ya götürülerek Şevket Yılmaz Devlet Hastanesine kaldırılmıştı. Gizem Bera Yüksel (11) ise Orhangazi Devlet Hastanesindeki müdahalelere rağmen kurtarılamamıştı. – Bursa

Gizem in Ablası da Kurtarılamadı yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Gizem in Ablası da Kurtarılamadı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.