General Mobile Discovery 9 Ekim 2013 GüncellemeGeneral Mobile Discovery 9 Ekim 2013 Güncelleme

general mobile discovery

General Mobile Discovery akıllı telefona dün yeni bir güncelleme daha geldi. Uygun fiyatıyla ve mükemmel özellikleriyle çok yankı uyandıran General Mobile Discovery telefonunda en çok tereddüt edilen konu güncelleme alır mı, yoksa büyük firmaların bile yaptığı sattıktan sonra ilgilenmeyeceğinden korkuluyordu. Fakat General Mobile çok uygun fiyata sattığı bu güzel telefonun hala arkasında olduğunu gösterdi ve son 1 ayda 2 kere güncelleme geldi. Sürekli telefonun özellikleri iyileştirilen bu güncellemeden biride dün yayınlandı.
9 Eylül 2013 güncellemesinde gelen özellikler aşağıda ki resimdekiler ve bir kaç özellik daha eklendi. Bende bu telefondan kullanıyorum. Alırken çok tereddüt yaşadım fakat verdiğim parayı kuruşu kuruşuna hakkettiğini düşünüyorum. Almak isteyen varsa ben tavsiye ederim alın kesinlikle pişman olmazsınız.

General Mobile Discovery 9 Ekim 2013 Güncelleme yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

General Mobile Discovery 9 Ekim 2013 Güncelleme Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.