Galaxy S Şoku Müjdeye Dönüyor!Galaxy S Şoku Müjdeye Dönüyor!

Hüseyin Cem Köylü

Galaxy S’e Android 4.0’ın gelmeyeceğini açıklamasının üstünden henüz birkaç gün geçti fakat Samsung, gelen tepkilere karşı koyamayarak konuyu tekrar düşünmeye başladı.

Samsung’un “Android 4.0 güncellemesi olmayacak” açıklaması pek çok Galaxy S kullanıcısı tarafından öfkeyle karşılanmıştı. Neredeyse aynı özelliklere sahip Nexus S, Android 4.0 güncellemesini alırken Galaxy S’in 4.0’a yükseltilmemesi çok tepki çekmişti. Üstelik şu sıralar XDA forumlarında birden fazla Android 4.0 portu Galaxy S için hazır ve sorunsuz bir kullanım sunuyorlar.

Kore Haber Ajansı’nın geçtiği habere göre, çoğu internet sitesinde yapılan incelemelerde Galaxy S’in yeterli olduğu fakat Samsung’un yeni telefonların satılması için kasıtlı olarak eski modellere güncelleme getirmediği söylemleri dikkat çekti. Bu haberlerin sonrasında Samsung geri adım attı ve güncelleme listesini yeniden gözden geçirmeye karar verdi. ve bize sorarsanız, Galaxy S kullanıcıları da Android 4.0 güncellemesi alacak…

Bunun yanında, güncellenecek cihazların içine, önceden 4.0 gelmeyeceği açıklanan Galaxy Tab de katılacak.

‘Sevgili Diktatör’e Veda

Galaxy S Şoku Müjdeye Dönüyor! yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Galaxy S Şoku Müjdeye Dönüyor! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.